Talyaa Vardar

Talyaa Vardar, BSc, MAPS, PCC
Yönetici Koçu
Sanat Terapisti
Eğitimci ve Fakülte Üyesi
 

Talyaa Vardar, merkezi Vancouverʼda bulunan uluslararası FLOW Coaching International ve FLOW Leadership Institute’ün kurucu ortağı ve merkez fakülte üyesi, Koç Üniversitesi Executive MBA Programları fakülte üyesi ve ISTUD Business Schoolʼun (İtalya) uluslar arası fakülte üyesidir.

ODTÜ Kamu Yönetimi’nin ardından Gestalt Metodolojileri eğitiminin yanı sıra, Psikopatoloji, Gelişim Psikolojisi programlarını tamamlamış, ardından İsviçre’de Sanat Terapisi üzerine master yapmıştır. Eş zamanlı olarak, Tibet’li bir ustadan biyoenerji terapileri öğrenmek üzere 3 yıl özel öğrencisi olmuş ve şifa üzerine yoğunlaşmıştır. Kaliforniya’da beyin ve yaratıcılık üzerine araştırmalar yapan bir enstitüde bir süre kaldıktan sonra, Vancouver Sanat Terapisi Enstitüsü’ne bağlı olarak Sanat Terapisti olarak çalışmıştır. Bu sırada, Vancouverʼda Koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olmuştur.

Şimdiye dek 3000 saatin üzerinde terapi, 2500 saatin üzerinde koçluk ve kendi bütünsel sentezleriyle dönüştürücü çalışmalar yapmış olan Talyaa, kendisini ‘hayat boyu öğrenen’ olarak tanımlamaktadır. Talyaa Vardar, ICF Uluslararası Koçluk Federasyonu MCC akreditasyonuna sahiptir.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları