Sait Alper Uyar

Sait Alper Uyar
Sait Alper Uyar
Eğitmen

S. Alper Uyar, 1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinin sonrasında İktisat Bankası, Garanti Factoring ve Aktif Leasing’de en son Genel Müdür olmak üzere çeşitli görevler üstlenmiştir. 2002-2007 yılları arasında Doğuş Holding’de görev alarak Doğuş Grubu’na bağlı şirketlerde Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyeliği yapmıştır.

2007 yılından itibaren kendi kurduğu danışmanlık şirketinde finansman ve strateji danışmanlığı yapmaktadır. Bu çerçevede OneToOne Corporate Finance’ın Türkiye ofisini yönetmektedir. Bu kapsamda, onlarca firmaya borç/sermaye finansmanı konusunda hizmet vermiştir.

Yaklaşık 30 yıllık yöneticilik ve danışmanlık tecrübesini bu süreçte aldığı teknik eğitimlerle pekiştirmeye çalışan Alper Uyar, özellikle liderlik ve ekip yönetimi konularına eğilmiştir. Bu karışım ile firmalardaki orta-üst kademe yöneticilere iş dünyasının iç ve dış dinamikleri ve çerçevesini algılamalarına yardımcı olarak, kişi, ekip ve kurum performanslarını artırmaya yardımcı olmaktadır.

2011 yılında başladığı Bilgi Üniversitesi, Executive MBA programında yarı zamanlı öğretim görevliliğini de halen yürütmekte olan Alper Uyar evli ve Tunga’nın babasıdır.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları