İÇİNİZDEKİ KOZMİK YARATICIYI KEŞFEDİN!

RETREAT YOURSELF! YARATIM ATÖLYESİ

VARLIĞIN TÜM BOYUTLARINDA BÜTÜNLEYİCİ DÖNÜŞÜM
İÇİN KOZMİK ENERJİ VE YARATICILIK

BU ÇALIŞMAYA KATILIN VE VARLIĞINIZIN TÜM BOYUTLARINDA ENERJİNİZİ AKTİVE EDİN....

Sizi, içinizdeki yaratıcının limitsiz potansiyeliyle tanışmaya ve kendi gerçeğinizi yaratmaya çağırıyoruz.

Varlığın tüm boyutlarıyla rezonansta olan kozmik enerji kanallarının açımı, yaratıcı süreçler ve metotlar sayesinde, güvenli bir ortamda, sizi harekete geçmekten alıkoyan duvarlarınızı yıkabilir; hayallerinize ses verirken; korkularınızı yaratma potansiyeline dönüştürebilirsiniz.

Üç gün sürecek YARATIM ATÖLYESİ’ne katılmaya karar verdiğinizde, gelecekle ilgili amaçlarınızı gerçekleştirmeye ve büyük resimdeki yerinizi fark etmeye hazırsınız demektir.

Sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

NELER YAPIYOR OLACAĞIZ?

Üç günlük çalışma boyunca bu günden geleceğe kendi gerçeğimizi yaratmakla ilgili:

  • Kozmik enerji ile kanal açarak niyetlerimize odaklanarak, geçmişten gelen ve bilinçaltımıza yer etmiş tabakaların temizliği,
  • Şamanik enerji ile evrensel benliğimizle temas,
  • İfadesel yaratıcılık,
  • Presence-ing meditasyonu,
  • Hayaller ve semboller,
  • Rüyalar ve bunların analizi,
  • Bilinçaltı enerjilerine odaklanarak imprint döngüleri kırmak,
  • Gelecek planlaması ve vizyon çalışması.
  • Enerji, metot ve yaklaşımları ile çalışacağız.

Çalışma aralarında, Ege’nin mavi denizinde dinlenebilir, nice keşiflere çıkabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

10:00 – 16:30

PROGRAM YÖNETİCİSİ HAKKINDA

Talyaa Vardar, MA, PCC

‘Her Şeyin Kaynağında Ben Varım ve Ben Sürekli Yaratanım’ diyen Talyaa, yaratıcı sürecin kendisini hayatının her alanında bireyin kendi gerçeğini yaratması ve kendisi olması olarak tanımlar.

Tasavvufçu bir babanın en küçük kızı olarak yetişen Talyaa, Eskişehirʼde başladığı hayat yolculuğuna kızı ve hayat ortağı ile Vancouver-İstanbul arasında devam etmektedir. Az gitmiş, uz gitmiş pek çok yollar kat ederek Türkiye, Kanada, İsviçre, Almanya, Hollanda, ABD Kaliforniya, Rusya ve Malezyaʼda bireyler ve farklı organizasyonlar ile, yapıcı ve bütüncül bir farkındalık düzeyinde her alanda yaratıcılık, samimiyet, tatmin, kendini ifade ve başarının sistemik bir anlayışla tanımından oluşturulan performans ve liderlik çalışmaları yapmaktadır. Şimdiye dek aralarında CEOʼların, üst düzey yöneticilerin, sanatçıların, akademisyenlerin, profesyonellerin, aktivistlerin ve çocukların olduğu pek çok grupla çalışmıştır. Vancouver’da Sanat Terapisti olarak çalışmış ve halen iki ülke arasında bireysel ve kurumsal çalışmalarını yürüten Talyaa, kırk yaşla beraber, giderek daha fazla kanal açma ve kozmik enerji yetilerini bireysel seanslarına entegre etmektedir. Beraber çalıştığı kişilerin hayatlarında meydana gelen kalıcı gelişim ve dönüşüme tanıklık etmek, onun en büyük mutluluklarındandır.

Meraklı kişiliği; araştırmaya, birleştirmeye ve yaratmaya olan bitmez tükenmez sevgisi ile farklı disiplinleri, psikolojik öğretileri; akademik yaklaşımları ve sanatı kendi yaşanmışlığının ve danışanlarının yaşamlarının süzgecinden geçirerek kendine özgü sentezler yaratarak çalışmalarına yansıtmaktadır. Bu sentezlerden birisi de Creative Inquiry TM modelidir. Halen, bireyler ile bütünleyici ve dönüştürücü 1:1 seansların yanı sıra; gruplarla ve kurumlarla da çalışmalarını sürdürmektedir.

Talyaa, merkezi Vancouverʼda bulunan FLOW Coaching International Akademik Programlar Direktörü ve ISTUD Business Schoolʼun (İtalya) uluslararası fakülte üyesidir.

Eğitimi:
Talyaa, ODTÜ Kamu Yönetimiʼnin ardından 2 yıllık Gestalt Metodolojileri eğitiminin yanı sıra, Psikopatoloji, Gelişim psikolojisi programlarını tamamlamış, ardından İsviçreʼde İfadeci Sanat Terapisti ve Sistem Değişimi üzerine master yapmıştır. Eş zamanlı olarak, Tibetʼte yaşamış Rus bir ustadan biyoenerji terapileri öğrenmek üzere 3 yıl özel öğrencisi olmuş ve şifa üzerine yoğunlaşmıştır. Kaliforniyaʼda beyin ve yaratıcılık üzerine araştırmalar yapan bir enstitüde kısa bir süre kaldıktan sonra, Vancouver Sanat Terapisi Enstitüsüʼne bağlı olarak Sanat Terapisti olarak çalışmış ve bu sırada, Vancouverʼda Çözüm ve Sonuç Odaklı Koçluk eğitiminlerini tamamlayarak profesyonel koç olmuştur. Şimdiye dek 5000 saatin üzerinde terapi, koçluk, evrensel kanal açma ve kendi holistik sentezleriyle transformasyonel çalışmalar yapmış olan Talyaa, kendisini ‘hayat boyu öğrenen’ olarak tanımlamaktadır.

Referanslar:
“Talyaa ile yapılan yaratıcı çalışmalar, size öyle anlamlı bir şekilde işler ki, hayatınız hiç bir zaman eskisi gibi olmaz.” -Lale Ak, Marka Lideri, DuPont

“The Art of Empowerment program has opened the door way to my authentic self.”-Joanne Dennis, IBM Canada

“Bir gören gözüm daha oldu, o artık iflah olmaz.”-Asena Selçuk, Pazarlama Direktörü, Ata Holding

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin:

E-mail: info@in-flow.co

Telefon: 0212 284 01 91 – 92

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları