Gökay Erol

Gökay Erol
Gökay Erol
Perakende İş Geliştirme Lideri, FCPC

1959 yılında İstanbul’da doğan Gökay Erol, İ.T.Ü İşletme Mühendisliğinde Lisans Eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Pazarlama bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Yaklaşık otuz yıllık iş tecrübesinde, Satış-Pazarlama Yöneticiliği, Marka Yönetimi, Ekip Yönetimi, Finans Yönetimi konularında; Satış-Pazarlama Müdürlüğü, Marka(Markalar) Müdürlüğü, Genel Müdür ve Yönetim Danışmanı olarak çalıştı.

Efes Pilsen‘de Bölge Satış Yöneticiliği olarak başlayan profesyonel iş hayatı, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaların da Pazarlama Yöneticiliği olarak devam etti. 1988 – 1998 yılları arasında Mudo AŞ de Satış Müdürlüğü olarak başlayan kariyeri, Mağazalar Genel Koordinatörlüğü, Naf Naf Marka Müdürü, Markalar Genel Koordinatörü ve son olarak 1995-1998 yılları arasında Genel Müdür olarak sürdü. 1998 – 2007 yılları arasında kurucusu olduğu Gem Perakende Yönetim Danışmanlığı şirketinde Türkiye ve dünyanın çok önemli markalarına Yönetim Danışmanlığı hizmetini verdi.

Strateji geliştirilmesi, perakende yönetimi- geliştirilmesi- lokasyon – insan kaynakları geliştirilmesi alanlarında çalışmalar yürüttükten sonra Vakko Holding Markalarından W Collection da Genel Müdürlük görevini üstlendi.

Flow Coaching International & Flow Leadership Institute bünyesinde Perakende İş Geliştirme Lideri olarak çalışmalarını yürütmekte olan Gökay Erol aynı zamanda ICF ACTP Profesyonel Koçluk Sertifikasyonunu Flow Coaching International ‘da tamamlayıp FCPC unvanını alarak Profesyonel Koç olmuştur. İnsan ilişkilerinin geliştirilmesi, iş-yaşam dengeleri, kendini tanıma ve anlama, akış haline ulaşma çabaları, farkındalık yaşamak ve etki yaratmak, motivasyon sağlamak konularında kişisel gelişim ve değişimin farkındalığı olan danışanlarına destek olmaktadır.

Gökay Erol evli, iki çocuk sahibi, pozitif, enerji dolu kişiliği ile mutlu bir kişidir.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları