Gamze Baytöre

Gamze Baytöre
Gamze Baytöre
Profesyonel Yönetici Koçu, Eğitmen

Kadıköy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve daha sonra Yeditepe Üniversitesi MBA programını "Yüksek Onur" derecesi ile tamamlamıştır. Üniversite yıllarında 2 yıl İstanbul FM 106 radyo kanalında "prime time" olarak adlandırılan kuşakta kendi radyo programını hazırlayarak sunuculuğunu yapmıştır.

2000-2015 yılları arasındaki aktif kurumsal hayatı boyunca Toyotasa’da Yönetim Planlama, Müşteri Hizmetleri, Şikâyet, Call Center Yönetimi ve CRM konuları üzerine, 3M de ise Müşteri Hizmetleri, Lojistik, Satınalma konularına odaklanmış ve Müşteri Hizmetleri ve Satınalma yöneticiliği yapmıştır. Son 5 yılda yöneticilik yetkinliğini koçlukla desteklemiş, kurum içi ve kurum dışı koçluk eğitimleri vermiştir. 6 Sigma Green Belt olarak Lean Six Sigma metodolojisini de kullanarak operasyonel verimlilik ve sürekli gelişim odaklı projeler yönetmiştir.

2010 yılından beri aktif olarak koçluk yapmakta olan Gamze Baytöre; Liderlik, Performans ve Yönetici koçluğu başta olmak üzere, kariyer, dönüşüm, anne-baba koçluğu konularında 600 saati aşkın koçluk tecrübesiyle pek çok kişiye dokunmuş ve gelişim-değişim süreçlerini desteklemiştir.

Kişisel gelişim yolculuğunun sürekli devam etmesi gerektiğine inanan Gamze; yaşam amacını; insanların bulundukları noktadan daha ileri bir noktaya gitmelerine destek olmak olarak tanımlamaktadır. 2009 yılından bu yana almakta olduğu ICF onaylı koçluk eğitimleri ile kişisel gelişimini desteklemektedir.

ICF Global ve ICF Türkiye üyesi olan Gamze Baytöre evli ve 2 çocuk annesidir.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları