Esma Boz

Esma Boz,
Profesyonel Yönetici Koçu, Eğitmen

On dokuz yılı aşkın süredir profesyonel iş hayatında olan Esma Boz, 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme bölümünden mezun olmuştur.

DHL Express, Turkcell İletişim, Borusan, Telekom, Vodafone ve Beymen gibi Türkiye’nin ve dünyanın önemli kuruluşlarında çeşitli satış yönetimi pozisyonlarında görev alan Esma, kariyer hayatına 1997 yılında DHL Express’te Satış Koordinatörü olarak başladı. Görevi süresince birçok satış projesinde yer almasıyla 2000 yılında Bölge Satış Müdürü olarak atandı.

2002 yılında Key Account Manager olarak Turkcell’e geçti ve 2006 yılından itibaren de kariyerine Vodafone’da Kurumsal Satış Müdürü olarak devam etti. Tüm bu tecrübelerin üzerine eğitmenlik deneyimini de ekleyerek, liderlik gelişimi, takım yönetimi, satış yönetimi, büyük müşteriler yönetimi konularında telekomünikasyon, teknoloji, hızlı tüketim ve perakende sektörlerine eğitimler verdi.

Co-Active Coach eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olarak, 2014 yılından bu yana satış yönetimi, liderlik, kanal yönetimi ve koçluk gibi birçok konudaki tecrübesini aktarmaya devam etmektedir.

Uzmanlık alanları ise; Co-Active Koçluk, Liderlik Eğitimleri, İletişim ve Prezentasyon Teknikleri, Satış Koçluğu, Büyük Müşteri Yönetimi, Kanal Yönetimi ve Performans ve Potansiyel Gelişimi’ dir.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları