Dilek Koçkar

Dilek Koçkar,
İş Geliştirme ve Satış Müdürü

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema & Televizyon (İngilizce) Bölümünden 1995 yılında, bölüm üçüncüsü olarak mezun olan Dilek Koçkar, aynı yıl iş hayatına, Erdemir Mühendislik’te teknik personel olarak başladı. Yurtdışında aldığı kurs ve eğitimlerle kendini geliştirerek bir yıl içinde terfi alıp satış bölümüne geçen Dilek, bir yandan da teknik kullanıcı eğitimleri verdi.

Firmanın yurtdışı temsilcilikleriyle olan ilişkilerini de yönetmeye başlayarak satış müdürü pozisyonuna kadar yükseldi. Yedi yıl sonunda yine broadcast alanında farklı ürün temsilcilikleri de alarak kurucu ortağı olduğu bir şirkette çalışmaya başladı.

Teknik eğitimler vermeye devam ederken mezun olduğu üniversite ve hocalarıyla da irtibatı sürdüren Dilek, yarı zamanlı olarak Anadolu Üniversitesi’nde ders vermeye başladı. İstanbul’daki yoğun iş hayatından fırsat buldukça aralıklı olarak iki yıl ders vermeye devam etti. Teknolojiye duyduğu ilgi nedeniyle bir dijital ajansta ve sonrasında bir teknoloji şirketinde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini de üstlendikten sonra kariyerine perakende sektöründe Yurtdışı İş Geliştirme Müdürü olarak devam etti. Daha sonra İş Geliştirme ve Pazarlama alanında farklı sektörlerden şirketlere danışmanlık yaptı.

FLOW Coaching International ve FLOW Leadership Institute ile tanışmasının ardından hem kurumsal hayatın hem de insan odaklı eğitimin iç içe olduğu bu aileye katılmaya karar veren Dilek, halen İş Geliştirme ve Satış Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları