Abdurrahman Özciğer

Abdurrahman Özciğer,
FCPC, Profesyonel Yönetici Koçu, Eğitmen

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1987 yılında mezun olan Abdurrahman Özciğer; iş yaşamına 1990 yılında Yapı Kredi Bankasında Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. Daha sonra, 1990-1998 yıllarında Vakıfbank’ta Müfettiş ve Müşteri İlişkileri Müdürü olarak, 1998-2002 yıllarında Alternatifbank’ta Bireysel Operasyon Müdürü, 2002-2006 yıllarında Koçbank’ta Kart Operasyon Müdürü, 2006-2013 yıllarında Şekerbank’ta Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı, 2014-2016 yıllarında Şeker Finans’ta Genel Müdür olarak çalışmış, Şeker Yatırım, Şekerbank Kıbrıs, Şeker Finans, KKB AŞ’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Haziran 2016’dan bu yana BMC Yönetim Hizmetleri AŞ şirketinde Genel Müdür olarak çalışmaktadır.

Profesyonel yöneticilik görevinin yanı sıra ICF ACTP Profesyonel Koçluk Sertifikasyonu’nu Flow Coaching International'da tamamlayarak FCPC unvanını alarak Profesyonel Koç olmuştur.

Sürdürülebilir hayat başarısının, farkındalık, motivasyon, planlama, tamamlama ve odaklanma ile sağlanacağına inanan Abdurrahman, kişinin gerçek potansiyelini keşfederek ortaya çıkmasını sağlayan ve anlamlı bir performansa dönüştüren yaratıcı koçluk sürecinde, danışanlarına destek olmaktadır.

Koçluk sürecinde; performansı geliştirmek, iş-yaşam dengesi kurmak, değişmek ve dönüşmek, kendini anlamak, vizyon oluşturmak, hedeflemek, karar vermek, fark yaratmak, etki yaratmak, motivasyon sağlamak, planlamak, iletişim geliştirmek,çatışmayı yönetmek, stresi yönetmek, empati kurmak, liderlik konularına ilgi duymaktadır. Eşi ve iki evladı ile birlikte yaşamaktadır.

Anket
Başarılı Liderlik İçin En Önemli Kriter Sizin İçin Hangisidir?
İlham Verebilmek
Vizyon Sahibi Olmak
Güven Vermek
Etik Değerlere Sahip Olmak
Box3 Kutu2

Video

Sosyal Medya
  • Instagram
share

1
yhh

Referans Logoları